1. 7. 2023 – 31. 12. 2025 Místní akční plán pro rozvoj vzdělávání v ORP Mnichovo Hradiště

Projekt SYPO (Systémová podpora profesního rozvoje učitelů a ředitelů) realizuje sérii navazujících webinářů věnovaných problematice distančního vzdělávání. V rámci těchto webinářů se věnují praktickým a využitelným postupům a návodům, jak mohou školy online výuku v průběhu karantény realizovat, jak složité a časově náročné to je, jaké konkrétní technologie mohou k online výuce využít.

Jeden webinář trvá přibližně půl hodiny, pozvaní jsou různí hosté, kteří ukazují příklady dobré praxe. Webináře jsou přenášeny živě na YouTube projektu SYPO, záznamy jsou umístěny na webu.

V záznamech naleznete např. následující webináře: Online vzdělávání z pohledu ředitele školy, On-line výuka z pohledu rodiče, Kde hledat a jak tvořit videonávody k výuce matematiky na 2. stupni ZŠ atd.

Dnešní webinář se bude věnovat tématu Online výuka na 1. stupni ZŠ pro začátečníky (proběhne od 14:00 hodin), 1. dubna vás čeká Fraus pomáhá: jak pomocí Freda a jeho kamarádů zabít víc much jednou ranou?, 3. dubna pak Online výuka na 1. stupni ZŠ: inspirujte se třeba s Agátou, Matýskem nebo Oskarem. V nabídce budoucích webinářů jsou i další, nahlédněte na web projektu.