1. 7. 2023 – 31. 12. 2025 Místní akční plán pro rozvoj vzdělávání v ORP Mnichovo Hradiště

Po vzoru MAPí knihovničky (k dispozici je v Městské knihovně MH) rozšiřujeme naši nabídku o možnost zapůjčit si od nás i nejrůznější společenské hry, které v sobě však ukrývají též vzdělávací či komunikační hledisko, vedou k rozvoji gramotností apod. Nápady ke koupi konkrétních her přicházejí z podnětů členů našich pracovních skupin, jež se v rámci projektu MAP II Mnichovohradišťsko pravidelně setkávají: členy těchto pracovních skupin jsou učitelé, neformální vzdělavatelé, rodiče a další zájemci o vzdělávání z našeho regionu; hry jsou tedy nakupovány na základě jejich osobního doporučení.

Nabídka her bude postupně rozšiřována, sledujte tedy průběžně tento web (hry jsou řazeny abecedně podle názvu hry).

Kdo si může hry zapůjčit? V podstatě kdokoliv – obraťte se na nás, ať už jste učitel a hra by se Vám mohla hodit do výuky, nebo jste neformální vzdělavatel a konkrétní hra tematicky zapadá do Vaší působnosti, nebo jste rodič/prarodič a potřebujete se se svými dětmi doma zabavit.

Jak si můžete hry zapůjčit? Ozvěte se Markétě Tomášové písemně na email marketa.tomasova@mnhradiste.cz, případně telefonicky na číslo 732 680 514. Společně se domluvíte na předání hry.

HRY: