
Chceme naše učitele trochu opečovat, proto pro ně přicházíme s nabídkou workshopu na téma Supervize v době korony – ve čtvrtek 18. června 2020 od 14:00 do 17:15 h ve stodole Kafé Ořech. Ať už o supervizi něco víte, nebo je to pro Vás velká neznámá, přihlaste se! Zajistěte si možnost účasti u Markéty Tomášové (marketa.tomasova@mnhradis