Místní akční plán pro rozvoj vzdělávání v ORP Mnichovo Hradiště
MAP II – jedeme dál!
Vítejte na stránkách MAP II - správném místě pro všechny, kteří mají co do činění se vzděláváním dětí a žáků na Mnichovohradišťsku. Navazujeme na činnost MAP I, který za rok a půl své působnosti propojoval organizace, instituce i jednotlivce, jichž se týká vzdělávání na území obce s rozšířenou působností Mnichovo Hradiště. Vzniklo tak neformální společenství lidí a organizací, kterým leží vzdělávání na srdci. Společně jsme se setkávali, diskutovali, absolvovali semináře či přednášky s rozmanitou výchovně-vzdělávací tematikou, vyjížděli jsme na zajímavé exkurze či inspirativní návštěvy. Projekt MAP II bude na tyto aktivity navazovat a ještě je dále rozvíjet - i nadále se budeme vzájemně potkávat při činnostech v pracovních skupinách či na různých vzdělávacích akcích, jednotlivým školám pomůžeme sestavit jejich strategické plány rozvoje, zaměříme se na zlepšení současného stavu v oblastech, jež vzešly z MAP I, nevyhneme se ani povinným aktivitám, jakými jsou aktualizace a rozvoj dokumentu MAP.

Nezůstávejte jen na webu - přijďte debatovat, nabídnout nebo získat znalosti či inspiraci, popovídat si s lidmi, pro něž je vzdělávání také důležité. Budete vždy vítáni.
< 2020 >
Březen
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
91011
  • 16:30 -18:30
    2020.03.11

    Restaurant Amuse Bouche, Víta Nejedlého 8, Mnichovo Hradiště

    Oslovení účastníci kulatého stolu budou diskutovat o problematice přechodů dětí z prvního stupně na druhý stupeň ZŠ či víceleté gymnázium a budou se konkrétně věnovat otázkám či přímo problémům, které jsou s přechody spojené. Přínosné budou jednak příklady dobré praxe, ukázky toho, co funguje, co se osvědčilo, ale i otázky, na které např. zatím těžko hledáme odpověď, to, s čím potřebujeme jako učitelé poradit apod.
12131415
16171819202122
23242526272829
3031