Místní akční plán pro rozvoj vzdělávání v ORP Mnichovo Hradiště
Tento Dotační bulletin aneb peníze na to, co potřebujete opět vzešel z dílny pracovní skupiny pro financování, konkrétně Martiny Kulíkové (martina.kulikova@mnhradiste.cz) a Jany Šťastné (info@kohoutek-mh.cz). Jde již o druhé číslo: doufáme, že je pro Vás užitečné mít přehled dotačních možností takto pohromadě.
Cílem je představit zájemcům aktuální informace ze světa dotací, jež mohou využít pro financování svých investičních či neinvestičních projektů. V bulletinu jsou zahrnuty dotace nejen pro školy a školky, ale i pro další organizace působící ve výchově a vzdělávání. Doufáme, že pro Vás tento bulletin bude užitečným rádcem! Obrátit se případně můžete na obě výše zmíněné dámy, respektive mnichovohradišťské školy a školy plus muzeum a knihovna na Martinu Kulíkovou, ostatní školy a organizace na Mnichovohradišťsku na Janu Šťastnou.
Rádi bychom upozornili zejména na následující výzvy:
  • Primární prevence (pro všechny stupně škol) – uzávěrka už 18. 10. 2019 – například vedení třídnických hodin, celoroční práce s kolektivem (např. adaptační výjezdy, práce s klimatem třídy).
  • Můj klub 2020 – podpora činnosti a zázemí spolků se sportovním zaměřením – do 18. 11. 2019.
  • Přírodní zahrady (pro MŠ i ZŠ) – dostatek času na přípravu (podává se až v roce 2020).